قوانین ,

menuordersearch
alfakit.ir
(1)
(0)
قوانین

بسمه تعالی

1-کلیه محصولات الفاکیت فاقد گارانتی بدلیل حساس بودن قطعات و مدارات میباشند.ولی در صورت باکس کردن مدار فقط در صورت داشتن مجوز از اداره میراث فرهنگی کلیه سیستمها به جز آب گرفتگی ،شکستگی ظاهری و باطریها  دارای یکسال گارانتی میباشند.

2-در صورت فروش محصولات هر گونه سو استفاده از مدارات و باکس کردن و فروش به افراد و همچنین فروش به قیمت های نجومی مسعولیت  بر عهده خریدار است و این فروشگاه هیچگونه مسعولیتی نخواهد داشت.

3-در صورتی که مدارهای ارایه شده توسط خریداران در جرائم کیفری اعمم از حفاری غیر مجاز و کشف اشیا عطیقه و یا باستانی مورد استفاده قرار گیرد خریدار مسعول مستقیم اعمال خود بوده و هیچ گونه مسعولیتی متوجه سایت نخواهد بود.

4-کلیه محصولات فقط به صورت مدار تهیه شده و در چندین مرحله تست شده و تحویل مشتری میگردد پس هر گونه ادعایی راجع به عدم کارکرد محصول پس از تحویل قابل استماع نیست.

5-خریدارن گرامی که از محصولات در جهت اهداف نادرست استفاده نمایند مسعول مستقیم اعمال خود خواهند بود و سایت الفاکیت هیچ گونه مسعولیتی در قبال آنها نخواهد داشت.

6-مشتریان عزیز همان طور که در بخش مجوزها عنوان شد ،کلیه کیتهای ارایه شده توسط این سایت جنبه آموزشی داشته و نیز جهت استفاده دانشجویان و صنایع مواد غذایی و فروشگاهها و همچنین کلیه علاقه مندان به رشته الکترونیک تهیه گردیده است، پس جهت خرید فلزیاب های صنعتی و حرفه ای در صورت داشتن مجوز از سازمان میراث فرهنگی با مدیریت سایت در تماس باشید.

7-بدیهی است از نظر فنی در صورت پک کردن کامل به نحوی که محصول نهایی دستگاه فلزیاب قلمداد گردد و در صورت نداشتن مجوز حمل و نگهداری دستگاه مذکور مشمول قانون ذیل میگردد که توجها به عرض شمامی رسد:

در صورت نداشتن مجوز نگهداری طبق قانون
ﺗﺒﺼﺮه2-ﻣﺘﺨﻠﻔﺎن از ﻣﻔﺎد اﯾﻦ ﻗﺎﻧﻮن ﺑﻪ ﺿﺒﻂ وﻣﺼﺎدره دﺳﺘﮕﺎه ﻣﺬﮐﻮرﻣﺤﮑﻮم ﻣﯽﺷﻮﻧﺪ (( و فقط در صورتی که )) دﺳﺘﮕﺎه ﻓﻮق در عملیات حفاری ﻏﯿﺮ ﻣﺠﺎز ﺑﻪ(( ﻗﺼﺪ ﮐﺸﻒ اﻣﻮالﻓﺮﻫﻨﮕﯽﺗﺎرﯾﺨﯽ)) ﻣﻮرد اﺳﺘﻔﺎده ﻗﺮارﮔﯿﺮد، ﻋﻼوه ﺑﺮ ظبط دستگاه ،حفار ﺑﻪ ﯾﮏ ﺗﺎ ﺳﻪ ﺳﺎل ﺣﺒﺲ طبق ﻣﺎده 562 ﻗﺎﻧﻮن ﻣﺠﺎزات اﺳﻼﻣﯽ-ﻣﺼﻮب سال1375-ﻣﺤﮑﻮم ﻣﯽﺷﻮد.

 

 

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

instagramtelegramwhatsupfacebooklinkedintwiteryoumailgoogle
logo

دفتر مرکزی : اصفهان فولاد شهر محله آ2 بلوک 2 واحد13
#www.alfakit.ir شماره تماس 09190957692#
alfakit021@gmail.com#